IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pokój nr. 4

Go down 
AutorWiadomość
Jass

Jass


Aquarius
Wiek : 28
Reputacja : 0

Pokój nr. 4 Empty
PisanieTemat: Pokój nr. 4   Pokój nr. 4 Icon_minitimePon Lut 18, 2013 4:15 pm

Pokój z 5 oknami i niebieskimi ścianami. Przy jednym oknie jest biurko na nim laptop marki szajsung. Przy drugim oknie jest łóżko na którym głównie leży pościel z Cytrynkiem. Na ścianach wisi mnóstwo rysunków. Są podzielone na szkice i kolorowe. Na ścianie wisi również tablica. Przy łóżku stoi kosz dla psa, który często chodzi do stołówki. Pod łóżkiem jest pudło z zabawkami dla Mitzy (Mojego psa.) Przy biurku jest też regał z książkami. Obok 4 okna jest wyjście na balkon. Przy 5 oknie stoi mnóstwo kwiatów i akwarium z Pytonem tygrysim.
Powrót do góry Go down
Jass

Jass


Aquarius
Wiek : 28
Reputacja : 0

Pokój nr. 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr. 4   Pokój nr. 4 Icon_minitimePon Lut 18, 2013 4:18 pm

Weszła powoli do swojego pokoju. Rysunki położyła na łóżku i poszła nakarmić swojego pytona, Jake. Wyjęła białą mysz z pudełka i wrzuciła do akwarium. A następnie wzięła colę i wyszła na balkon.
Powrót do góry Go down
Jass

Jass


Aquarius
Wiek : 28
Reputacja : 0

Pokój nr. 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr. 4   Pokój nr. 4 Icon_minitimePon Lut 18, 2013 7:29 pm

Nudzi mi się trochę. Pójdę na miasto. Kurde. Forsa mi się skończyła. Może ktoś z moich sąsiadów mi pożyczy.




zt
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój nr. 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr. 4   Pokój nr. 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pokój nr. 4
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokój Nr.5
» Pokój nr. 7
» Pokój nr. 11
» Pokój nr. 8
» POKÓJ NR. 9

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amoris RPG :: Słodki Amoris :: Internat-
Skocz do: