IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ulubiona postać

Go down 
+7
AikoiHi
Gabriel
Bożydar
Ayano
Sebastian
Scarlett
Dyrektorka
11 posters
AutorWiadomość
Dyrektorka
Admin
Dyrektorka


Reputacja : 1

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitimeCzw Wrz 13, 2012 1:19 pm

Jaka jest wasza ulubiona postać?

Ja swojej nie zdradzę <3
Powrót do góry Go down
https://amorisrpg.forumpl.net
Scarlett

Scarlett


Virgo
Wiek : 42
Reputacja : 0

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitimePią Wrz 14, 2012 5:51 pm

No.. trudno powiedzieć, bo wszystkie są fajne na swój sposób.
Powrót do góry Go down
Sebastian

Sebastian


Reputacja : 0

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitimeSob Wrz 15, 2012 2:48 pm

Męska - Lysander.
Damska - Violetta. :3
Powrót do góry Go down
Ayano

Ayano


Reputacja : 0

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitimeSob Wrz 15, 2012 3:02 pm

Tak jak mówiła Scarlett - każda postać jest inna i na swój sposób fajna, więc ciężko wybrać ulubieńca. Chociaż z żeńskich postaci chyba rzeczywiście Violetta - słodka, nieśmiała, artystyczna duszyczka xD
Powrót do góry Go down
Bożydar

Bożydar


Reputacja : 8

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitimeWto Wrz 18, 2012 8:31 pm

Od zawsze kocham się w Kenie.
Powrót do góry Go down
http://ladybezimienna.blogspot.com/
Gabriel
Wzorowy uczeń
Gabriel


Libra
Wiek : 29
Reputacja : 14

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitimeCzw Wrz 20, 2012 7:53 am

Jeśli chodzi o postać męską, to uwielbiam Kastiela, aczkolwiek bądźmy szczerzy, że charakter Lysa jest lepszy. Aktualnie waham się pomiędzy nimi... :D
Postać damska - moją faworytką stała się Violetka już w pierwszym momencie, gdy ją zobaczyłam, słodka, szczera i lubi rysować - co dla mnie jest na prawdę wielkim plusem.
Powrót do góry Go down
http://wenalexis.crazylife.pl/
AikoiHi

AikoiHi


Libra
Wiek : 25
Reputacja : 1

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitimeCzw Wrz 20, 2012 10:38 am

Wiadomo, że postacie różnią sie charakterem i usposobieniem..
Ale, ja najbardziej dogaduje się z.. Kaśką Ulubiona postać M016
Najłatwiej mi z nią, przepraszam, z nim odnaleść wspólny język ; )

Co do dziewczyn.. nie będe orginalna jesli powiem że Violcia :3
Jest poprostu taka słodka, urocza, taka.. kawaii!!

Jednak, bardzo lubie też Rozalie ; ) Jest chyba najładniejsza z wszystkich postaci żeńskich, ma o wiele ładniejszą figure od naszej Sucrette, bardzo ładne ubrania i.. fajnego chłopaka ; )


Ostatnio zmieniony przez AikoiHi dnia Czw Wrz 20, 2012 11:42 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Koyami

Koyami


Reputacja : 0

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitimeCzw Wrz 20, 2012 11:32 am

Kastiel i Lys. Z nimi na ogół umiem rozmawiać, chociaż czasami mam dylematy. Najbardziej przypadli mi zresztą do gustu, zobaczymy co będzie z Arminem :3

Jeżeli chodzi o dziewczyny to pierwsza jest Roza, a zaraz za nią Violetta. Obydwie uwielbiam, żałuję, że z Kim nie ma większego kontaktu, bo też wydaje się fajna ^.^
Powrót do góry Go down
Tokoshi

Tokoshi


Aquarius
Wiek : 28
Reputacja : 0

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitimeWto Paź 02, 2012 7:16 am

Jeśli chodzi o facetów.... Jade i Armin.
Dziewczyny... Peggy, Iris i Titi
Powrót do góry Go down
Hande Morisue

Hande Morisue


Aries
Wiek : 28
Reputacja : 1

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitimePon Sie 12, 2013 7:17 pm

Najbardziej lubię Lysandra, Kentina i Alexy'iego :) Z tych męskich postaci, każdy ma coś w sobie. Lubiłam wcześniej najbardziej Nataniela (fuuj). Teraz nie mogę sobie tego wyobrazić jak mogło do tego dojść.
Z damskich lubię najbardziej Rozę i Violettę. Na równi. Obydwie sympatyczne i charakterystyczne na swój sposób.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitimePon Sie 12, 2013 9:13 pm

Nie mogę uwierzyć w to, że nikt nie wymienił Amber O.O

Lysander, Pan Farazowski i Sucrette.

"I have a soft spot for cripples, bastards and broken things."
Powrót do góry Go down
Amiky

Amiky


Gemini
Wiek : 29
Reputacja : 1

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitimeWto Sie 13, 2013 6:35 am

Faceci: Kentin, Armin
Dziewczyny: Amber, Iris
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ulubiona postać
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amoris RPG :: Offtop :: Offtop :: Słodki flirt - gra-
Skocz do: