IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ogłoszenia matrymonialne

Go down 
+21
Hande Morisue
Axel
Lysandre
Julia 'Evil' Łabudek
Amiky
Fumika
Violette
Bella
Dimitriev Amsthon
Kyouki
Justine Green
Jass
Flora
Roxett Felice
Gabriel
Merenas
Alaude
Leslie
Felice
Castiel
Dyrektorka
25 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Bella

Bella


Reputacja : 2

Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia matrymonialne   Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 16, 2013 11:35 am

Yeah~
Powrót do góry Go down
Violette

Violette


Reputacja : 0

Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia matrymonialne   Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Icon_minitimePon Lut 18, 2013 10:42 am

Jeśli któreś z powyższych ogłoszeń jest aktualne, dajcie znać, chętnie z kimś popiszę :)
Powrót do góry Go down
Flora

Flora


Capricorn
Wiek : 27
Reputacja : 1

Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia matrymonialne   Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Icon_minitimePon Lut 18, 2013 6:53 pm

Moje jest aktualne. Chętnie popiszę ^^.
Powrót do góry Go down
Violette

Violette


Reputacja : 0

Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia matrymonialne   Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Icon_minitimePon Lut 25, 2013 2:29 pm

Jestem wolna w stołówce, jeśli nadal masz chęci, to zapraszam. Teraz już będę odpisywać szybciej ^^''
Powrót do góry Go down
Fumika

Fumika


Reputacja : 0

Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia matrymonialne   Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 03, 2013 3:25 pm

No więc. Fumi szuka: przyjaciół/znajomych/fanów (musiałam xD)/chłopaka
Powrót do góry Go down
Jass

Jass


Aquarius
Wiek : 28
Reputacja : 0

Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia matrymonialne   Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 03, 2013 7:09 pm

Fumika zapraszam. Jestem w internacie w pokoju nr. 5
Powrót do góry Go down
Amiky

Amiky


Gemini
Wiek : 29
Reputacja : 1

Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia matrymonialne   Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 12:59 pm

Szukam zespołu, przyjaciela, rodziny albo wroga. WAŻNE!!! Nie można lubić różowego (chyba że wróg) i MLP. Trzeba wielbić czarny (ewentualnie inny kolor, byle nie jasny np. żółty), religia się nie liczy, nie bać się krwi, umieć krzyczeć, mieć jakieś zło na sercu (to najważniejsze)
Wymagania mam duże, ale może ktoś się znajdzie.
Powrót do góry Go down
Felice

Felice


Scorpio
Wiek : 30
Reputacja : 3

Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia matrymonialne   Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 1:19 pm

Popisać mogę, ale kim będę to się okaże w praniu ;)
Powrót do góry Go down
Amiky

Amiky


Gemini
Wiek : 29
Reputacja : 1

Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia matrymonialne   Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 1:35 pm

Dobra. Gdzie cię znajdę?
Powrót do góry Go down
Felice

Felice


Scorpio
Wiek : 30
Reputacja : 3

Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia matrymonialne   Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 7:54 pm

Wpadnij gdzieś, to dojdę, bo sama nie wiem gdzie jestem.
Powrót do góry Go down
Gabriel
Wzorowy uczeń
Gabriel


Libra
Wiek : 29
Reputacja : 14

Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia matrymonialne   Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 09, 2013 10:32 am

Jeśli ktoś jest wolny i chętny do pisania, to z przyjemością się skuszę, bo jeszcze troche i mnie nuda zabije xd
Powrót do góry Go down
http://wenalexis.crazylife.pl/
Julia 'Evil' Łabudek

Julia 'Evil' Łabudek


Reputacja : 0

Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia matrymonialne   Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 30, 2013 10:04 am

Jako że Julcia zbyt towarzyską osobą nie jest, zgłasza się oto w tym wątku, by ktoś przyjął tą nienormalną dziewuszkę pod swoje skrzydła. Chociaż jest to niemożliwe, to może nawet niczego nie podpali... Proszę, niech ktoś ją przyjmie, bo mi chata wybuchnie, nooo~! D:
Powrót do góry Go down
Lysandre

Lysandre


Scorpio
Wiek : 29
Reputacja : 1

Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia matrymonialne   Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 02, 2013 7:51 pm

Szukam
Powrót do góry Go down
Alaude

Alaude


Reputacja : 0

Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia matrymonialne   Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Icon_minitimePon Lip 15, 2013 4:23 pm

Jak ktoś chętny, to i Alaude jest wolny. Pytanie tylko, czy znajdzie się ktoś na tyle odważny, huh?

Kontakt pw.

Aktualne
Powrót do góry Go down
Kyouki
Waste of time
Kyouki


Virgo
Wiek : 29
Reputacja : 11

Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia matrymonialne   Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 16, 2013 3:11 am


ooook, ja tu zmartwychwstałam ze względu żeby pomóc w rozruszaniu fapuły
więc jak ktoś chce i ma chęci to jestem do dyspozycji~
Powrót do góry Go down
http://www.kyouarts.tumblr.com
Go??
Gość




Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia matrymonialne   Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 21, 2013 11:39 am

No, to let's get this party started, co?
Wszystko, wszystkich, zawsze.
Ktoś chętny na fabułę? Ewentualnie możemy zacząć od ustalenia jakiegoś backstory.
Powrót do góry Go down
Axel

Axel


Aries
Wiek : 29
Reputacja : 7

Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia matrymonialne   Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 23, 2013 10:12 am

Oddam postać. Na początku to forum wydawało się interesujące, jednak niektóre osoby okazały się nie przyjemne....
Powrót do góry Go down
Axel

Axel


Aries
Wiek : 29
Reputacja : 7

Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia matrymonialne   Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 23, 2013 10:13 am

Oddam postać. Na początku to forum wydawało się interesujące, jednak niektóre osoby okazały się nie przyjemne....

___
Nieaktualne, dawno i nieprawda


Ostatnio zmieniony przez Axel dnia Pon Sie 05, 2013 2:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Violette

Violette


Reputacja : 0

Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia matrymonialne   Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 27, 2013 7:56 am

Jeśli ktoś chętny na fabułę, to niech pisze jakiegoś posta, ja chętnie się tam pojawię. :)


//Axel, mam nadzieję, że to oddawanie postaci nie jest już aktualne... //
Powrót do góry Go down
Hande Morisue

Hande Morisue


Aries
Wiek : 28
Reputacja : 1

Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia matrymonialne   Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Icon_minitimePon Sie 12, 2013 8:43 pm

Szukam koleżanki lub kolegi ;]. Lub dziewczyny / chłopaka. W każdym razie mogę popisać z każdym kto chce, nudzi się itp. ;)
Powrót do góry Go down
Merenas

Merenas


Pisces
Wiek : 27
Reputacja : 2

Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia matrymonialne   Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Icon_minitimeWto Wrz 17, 2013 12:27 pm

No więc, chętnie z kimś pogadam, ruszę się, porobię cóś :D nie gryzę, nie bije. Szukam osoby, która nie będzie bardzo zamulać ;)
Powrót do góry Go down
Felice

Felice


Scorpio
Wiek : 30
Reputacja : 3

Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia matrymonialne   Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Icon_minitimePon Wrz 23, 2013 6:06 pm

Nie będę zamulać, ale mogę być wredniasta :3 Nada się?
Powrót do góry Go down
Merenas

Merenas


Pisces
Wiek : 27
Reputacja : 2

Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia matrymonialne   Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Icon_minitimePon Wrz 23, 2013 6:17 pm

Pewnie <3
Powrót do góry Go down
Alex Coma

Alex Coma


Gemini
Wiek : 26
Reputacja : 0

Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia matrymonialne   Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 11, 2014 6:40 pm

To jeśli KTOŚ - ktokolwiek tu jeszcze przychodzi to ja chcę z kimś popisać xD
Powrót do góry Go down
Gabriel
Wzorowy uczeń
Gabriel


Libra
Wiek : 29
Reputacja : 14

Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia matrymonialne   Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 12, 2014 12:38 pm

Pewnie, że są tu żywi ludzie. To kwestia czasu, jak znowu zaczniemy pisać :)
Może i bym się skusił na pisanie, ale jeszcze tydzień muszę się powstrzymać xd
Powrót do góry Go down
http://wenalexis.crazylife.pl/
Sponsored content





Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia matrymonialne   Ogłoszenia matrymonialne - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ogłoszenia matrymonialne
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amoris RPG :: Organizacja :: Ogloszenia :: Od Użytkowników-
Skocz do: