IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wanna play with me?

Go down 
+5
AikoiHi
Manabu
Castiel
Sebastian
Gabriel
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gabriel
Wzorowy uczeń
Gabriel


Libra
Wiek : 29
Reputacja : 14

Wanna play with me?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wanna play with me?    Wanna play with me?  - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 10, 2013 8:04 pm

Muzyka: Ciężko określić. Gustuję w muzyce koreańskiej (i nie chodzi mi tu o te typowe piosenki, znane z zespołów typu SHINee itd.). Przykład takiej piosenki to: KLIK i w tym samym typie (wolniejsze i nastrojowe) po angielsku. Nie mam swojego typu, po prostu lubie wszystko, co wyraża emocje i da się to zaśpiewać, ponieważ każdej piosenki, którą lubię- uczę się na pamięć.
Anime: Bleach, Ano hi mita hana no namae wo bokutachi wa mada shiranai <3 (tak, to jest tytuł animca :D)
Kolor: Czarny
Ideał człowieka: Nikt nie jest idealny. Wystarczy, że ktoś o siebie dba, nie jest idiotą, kimś sztucznym i potrafi rozumieć i zaakceptować innych.
Ulubiona postać: Masz na myśli kogoś z naszych użytkowników czy z gry słodki flirt? Jeśli gra to: Kastiel; jeśli chodzi o użytkowników - ze zbyt wieloma osobami stąd się już polubiłam i nie potrafię wybrać <3
Czy jestem podobna: Tak, ale tylko jeśli chodzi o charakter. Bo wyglądem z czerwonymi i długimi włosami raczej ciężko mi będzie Gabcia przypominać. Choć przyznam, że jakbym miała taką możliwość, to z przyjemnością przepoczwarzyłabym się w moją postać ^^

Dziękuję i miło mi, że Ci się podoba :)
Powrót do góry Go down
http://wenalexis.crazylife.pl/
Merenas

Merenas


Pisces
Wiek : 27
Reputacja : 2

Wanna play with me?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wanna play with me?    Wanna play with me?  - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 19, 2013 8:35 am

Gaaabiś gdzieś Ty się ukrywała tyle lat z tym talentem co ? ._.
Nauczysz mnie tak samo ? :C
Powrót do góry Go down
Gabriel
Wzorowy uczeń
Gabriel


Libra
Wiek : 29
Reputacja : 14

Wanna play with me?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wanna play with me?    Wanna play with me?  - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 19, 2013 3:00 pm

Jakby się dało tak kogoś nauczyć to chętnie <3
Tyle, że jedyne co mogę robić to wspierać Cię, jak będziesz ćwiczyć ;c
Powrót do góry Go down
http://wenalexis.crazylife.pl/
Sponsored content





Wanna play with me?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wanna play with me?    Wanna play with me?  - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wanna play with me?
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amoris RPG :: Offtop :: Poznajmy sie lepiej-
Skocz do: