IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Hande Morisue wita! :)

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Hande Morisue

Hande Morisue


Aries
Wiek : 28
Reputacja : 1

Hande Morisue wita! :) Empty
PisanieTemat: Hande Morisue wita! :)   Hande Morisue wita! :) Icon_minitimePon Sie 12, 2013 7:42 pm

Cześć. O mojej postaci w rpg możecie poczytać tutaj -> (https://amorisrpg.forumpl.net/t258-hande-morisue#3755)

Co do mojej prawdziwej tożsamości. Mam na imie Ola, 16 lat (1996 r.) i pochodzę z województwa mazowieckiego. Na forum trafiłam z powodu nudów, szukając rpg o tematyce Słodkiego Amorisa i oto jestem. Kolejnym powodem jest dość duże zamiłowanie i do gry, i do pisania w rpg. Mam nadzieję, że forum jest przyjazne i poznam kilka miłych osób.
Jestem osobą bardzo nieśmiałą i wrażliwą, zamkniętą w sobie. Przez internet nie jest to takie odczuwalne. Te cechy uważam za wady, dlatego też pracuje nad nimi. Cenię sobie przyjaciół, jestem niekiedy złośliwa, ale szczera do bólu. Mam grono zaufanych osób, które akceptują mnie taką jaka jestem. Po wakacjach idę do drugiej klasy technikum gastronomicznego. Interesuję się od niedawna wszystkim, co związane ze zdrowiem, odżywianiem się, skórą, chorobami itp. Wiem, wiem dziwne, ale od jakiegoś czasu lubię dowiadywać się więcej w tym temacie. Słucham rapu, popu, rocka. Wszystkiego po trochu. Kiedyś uczyłam się hiszpańskiego, lecz teraz niewiele z tego zostało, ponieważ szkoła sprawiła, że nie miałam czasu na dalszą naukę. Lubię japońskie anime z humorem i dobrą kreską. Mogą być też tajemnicze, całkiem fantastyczne anime.
Nie lubię ciężkiej, metalowej muzyki, zakłamanych ludzi, który hejtują innych, myśląc, że tak pozbędą się kompleksów oraz pomidorów.
Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej po prostu pytajcie :). Możecie też śmiało nawiązać kontakt z moją postacią, która dopiero od wczoraj zaczyna przygodę w tym świecie. :)
Powrót do góry Go down
Gabriel
Wzorowy uczeń
Gabriel


Libra
Wiek : 29
Reputacja : 14

Hande Morisue wita! :) Empty
PisanieTemat: Re: Hande Morisue wita! :)   Hande Morisue wita! :) Icon_minitimePon Sie 12, 2013 8:09 pm

Czy jesteś gotowa na to aby pozostać na tym forum, gdzie gra a nasze rpg ma w pewnym sensie przepaść między sobą? :D
Powrót do góry Go down
http://wenalexis.crazylife.pl/
Hande Morisue

Hande Morisue


Aries
Wiek : 28
Reputacja : 1

Hande Morisue wita! :) Empty
PisanieTemat: Re: Hande Morisue wita! :)   Hande Morisue wita! :) Icon_minitimePon Sie 12, 2013 8:37 pm

Tak, chociaż przeraża mnie odrobinę ta pustka, jeśli jednak znajdzie się chociaż jedna osoba, z którą będzie można nawiązać jakiś lepszy kontakt chętnie zostanę :).
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hande Morisue wita! :) Empty
PisanieTemat: Re: Hande Morisue wita! :)   Hande Morisue wita! :) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Hande Morisue wita! :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Hande Morisue
» Mieszkanie Hande.
» Michaś wita.
» Nela wita...
» Gospodarz ciepło wita.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amoris RPG :: Offtop :: Poznajmy sie lepiej-
Skocz do: