IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dziedziniec

Go down 
+13
Merenas
Arshanel Lifte
Anastasyia
Kylar
Bella
Tokoshi
Nathaniel
Devona
AikoiHi
Castiel
Ayano
Lysandre
Dyrektorka
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Dimitriev Amsthon

Dimitriev Amsthon


Capricorn
Wiek : 28
Reputacja : -29

Dziedziniec - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 4 Icon_minitimeSob Lut 16, 2013 12:11 pm

Chłopak leżał na ławce. Po chwili wstał. Postanowił sprawdzić za drzewem. Odwrócił wzrok w tamtym kierunku. Zobaczył młodą brunetkę. Podszedł do niej.
- My się chyba jeszcze nie znamy?-Dim uśmiechnął się lekko do dziewczyny.- Jestem Dimitriev Amsthon, ale mów mi Dim.-obejrzał ją od stóp do głowy.
- A ty jak masz na imię?
Powrót do góry Go down
http://www.elveria.aaf.pl
Bella

Bella


Reputacja : 2

Dziedziniec - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 4 Icon_minitimeSob Lut 16, 2013 12:19 pm

Słysząc nieznajomy głos, spojrzała na chłopaka. Również się uśmiechneła.
-Hej~ Miło mi cię poznać Dim. Nazywam się Bella Amaya. - przedstawiła się
No prosze...czyżby nowy uczeń? Brunetka przyjrzała mu się uważnie.
Powrót do góry Go down
Dimitriev Amsthon

Dimitriev Amsthon


Capricorn
Wiek : 28
Reputacja : -29

Dziedziniec - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 4 Icon_minitimeSob Lut 16, 2013 12:27 pm

- Tak.-odparł chłopak- Zamieszkałem w internacie, jestem od kilku dni.-zobaczył że dziewczyna mu się przygląda.- Odpuściłem sobie parę lekcji na początek. Masz ładne imię, nie wiem, skąd je kojarzę...-uśmiechnął się.- Masz ochotę iść do baru? Nie daj się prosić, ja stawiam.-pomacał tylną kieszeń, tam był portfel.
Powrót do góry Go down
http://www.elveria.aaf.pl
Bella

Bella


Reputacja : 2

Dziedziniec - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 4 Icon_minitimeSob Lut 16, 2013 12:48 pm

- Rozumiem. - pokiwała wolno głową
Zaraz na jej twarzy pojawił mały rumieniec.
- Etto..dziękuje~
Brązowo włosa przechyliła głowę w bok, po czym zamyśliła się na moment.
- W sumie...możemy iść.
Powrót do góry Go down
Dimitriev Amsthon

Dimitriev Amsthon


Capricorn
Wiek : 28
Reputacja : -29

Dziedziniec - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 4 Icon_minitimeSob Lut 16, 2013 12:51 pm

- Idziemy do "kufelka"?-spytał. Znalazł fajki w drugiej tylnej kieszeni. Dyskretnie je wyjął i wyrzucił gdy dziewczyna się zastanawiała.
- To jak?
Powrót do góry Go down
http://www.elveria.aaf.pl
Bella

Bella


Reputacja : 2

Dziedziniec - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 4 Icon_minitimeSob Lut 16, 2013 12:58 pm

Ponownie kiwneła głową, po czym uśmiechneła się. W "Kufelku" jeszcze nie była. Chociaż, jakby tak pomyśleć, to zbytnio nie zwiedziła tego miejsca.
- No... możemy iść.
Powrót do góry Go down
Dimitriev Amsthon

Dimitriev Amsthon


Capricorn
Wiek : 28
Reputacja : -29

Dziedziniec - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 4 Icon_minitimeSob Lut 16, 2013 1:05 pm

- Ok.-uśmiechnął się do dziewczyny.- To chodźmy.-ruszył, po chwili się zatrzymał.- Jakbyś coś chciała-rzekł, mrugając do niej z myślą o piwku- To mogę załatwić ci "drinka". A teraz c'mon, bo zajmą miejsca.
z/t->miasto->kufelek
Powrót do góry Go down
http://www.elveria.aaf.pl
Bella

Bella


Reputacja : 2

Dziedziniec - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 4 Icon_minitimeSob Lut 16, 2013 1:18 pm

Brązowo włosa ruszyła za chłopakiem.
- Dzięki za propozycję, ale chyba nie skorzystam. - zaśmiała się cicho. [zt]
Powrót do góry Go down
Amiky

Amiky


Gemini
Wiek : 29
Reputacja : 1

Dziedziniec - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 4 Icon_minitimePią Maj 03, 2013 7:00 am

Czarnowłosa weszła powoli na dziedziniec. Podeptała kilka kwiatków swoimi glanami.
Rzuciła pustą puszkę po coli. Usiadła na murku. Nie chciało jej się iść na lekcje. Położyła się. Pewnie ją coś zżuci, ale się tym nie martwiła. Wolała poleżeć póki mogła.
Czekała. Nudziło jej się. Zapaliła papierosa. I w spokoju leżała dalej.
Powrót do góry Go down
Felice

Felice


Scorpio
Wiek : 30
Reputacja : 3

Dziedziniec - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 04, 2013 9:09 am

Powolnym krokiem znów powrociła na szkolny dzieciniec. Musiała przyznać, że miała już dość długich spacerów, dlatego też miała nadzieję, że będzie mogła na chwilę gdzieś usiąść. Wyciągnęła z kieszeni paczkę papierosów i ku jej zdziwieniu odkryła, że nie ma przy sobie zapalniczki. Cholera... Musiała ją zgubić, bedąc w lesie.
Rozejrzała się po okolicy, a jej spojrzenie przykuła jedna dziewczyna, trzymająca w ustach papierosa. Nie kwapiąc się podeszła do niej pewnym korkiem.
- Masz ognia? - Zapytała po chwili, wskakując na murek i siadając na nim.
Powrót do góry Go down
Amiky

Amiky


Gemini
Wiek : 29
Reputacja : 1

Dziedziniec - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 04, 2013 10:11 am

Korkiem? ;D

Nie zauważyła dziewczyny. No cóż... zamknęła oczy, aby trochę pospać. Gdy jednak dziewczyna się odezwała, spadła z miłego łóżka prosto w krzaki. Mówiła, że ktoś ją zżuci. No dobra, sama spadła. Obejrzała dokładnie białowłosą. Nie wyglądała na "pustaka" ani "Pokemona". Poszperała w kieszeni. Znalazła drugą zapalniczkę. Z czaszką.
-Trzymaj. Możesz zatrzymać.
Usiadła znowu na murku. Pet jej wypadł. Otworzyła paczkę. Nie miała już nic.
-Cholera.
Powrót do góry Go down
Felice

Felice


Scorpio
Wiek : 30
Reputacja : 3

Dziedziniec - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 04, 2013 11:39 am

~ Krokiem, krokiem, miałam na myśl krok, wybacz xD

Z trudem powstrzymała parsknięcie śmiechu na widok dziewczyny lądującej w krzakach po drugiej stronie murku. Odczekała chwilę aż ta ponownie wgramoli się na miejsce i poszpera w kieszeni.
- Dzięki wielkie. Ładna. - Odparła po chwili, odpalając papierosa. Przyjrzała się dokładnie zapalniczce z wizerunkiem czaszki.
Widząc jak szatynka otwiera pustą paczkę po papierosach, wyjęła z kieszeni swoją paczkę, wyciągając ją w kierunku towarzyszki.
- Trzymaj, tak się odwdzięczę za ognia. - Jej usta wygięły się w nikłym uśmiechu, a ona sama zlustrowała spokojnym spojrzeniem dziewczynę. Wydawała się ciekawą osobą, na pewno inną niż większość osobników z tej szkoły.
Powrót do góry Go down
Amiky

Amiky


Gemini
Wiek : 29
Reputacja : 1

Dziedziniec - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 04, 2013 2:50 pm

Znowu popatrzyła na dziewczynę. Spodobała jej się ta zapalniczka? Czyli, że jednak miała rację! Nie jest ona kolejnym pustakiem!
Znowu popatrzyła na swoją pustą paczkę papierosów. Nagle dziewczyna coś powiedziała. Spojrzała na nią, zbyt zamyślona, aby wiedziała co tamta chce. Zobaczyła paczkę swoich ulubionych papierosów. Wyciągnęła rękę po jednego. Bo chyba o to jej chodziło.
-Dzięki. Moje ulubione. Jestm Amkasha, ale mów mi Amiky.
Gdy to powiedziała, uśmiechnęła się do białowłosej i podała jej rękę.
Czekała, aż odwzajemni uścisk dłoni.
Powrót do góry Go down
Felice

Felice


Scorpio
Wiek : 30
Reputacja : 3

Dziedziniec - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 04, 2013 6:42 pm

Na powrót schowała paczkę do kieszeni, zaciągając się dymem swojego papierosa. Ze świstem wypuściła powietrze z ust, a mglisty dym uniósł się w górę. Ponownie zwróciła twarz w kierunku dziewczyny kiedy ta przedstawiła swoje imię.
- Felice. Miło mi. - Odparła krótko, ściskając dłoń Amiky.
- Skąd taki skrót imienia? - Zapytała po chwili, chcąc dalej pociągnąć rozmowę. Domyślała się, że siedząc na dziedzińcu szkolnym i popalając papierosy mogą ściągnąć na siebie nie małe kłopoty, ale ani ona, ani Amiky zdawały się tym zupełnie nie przejmować. Z resztą, kogo to obchodzi co robią?
Powrót do góry Go down
Amiky

Amiky


Gemini
Wiek : 29
Reputacja : 1

Dziedziniec - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 4 Icon_minitimeNie Maj 05, 2013 6:21 am

Uścisnęła dłoń z Felice. Uważnie wysłuchała jej pytania.
-Mówią mi też Am, Amika, Amka.
Rozglądała się uważnie Liceum. Wydawało się zwyczajne.
-Długo chodzisz do tej szkoły?
Powrót do góry Go down
Felice

Felice


Scorpio
Wiek : 30
Reputacja : 3

Dziedziniec - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 4 Icon_minitimeNie Maj 05, 2013 7:39 pm

Skinęła jej głową, słysząc inne zdrobnienia imienia dziewczyny. Ponownie zaciągnęła się papierosem, strzepując tytoń na trawę.
Kiedy usłyszała pytanie nastolatki przez moment zdawała się trwać w zadumie, lecz po chwili odezwała się w stronę towarzyszki.
- W zasadzie to nie. Kilka miesięcy. Wyrzucili mnie z poprzedniej szkoły. - Odparła beznamiętnie i za chwilę dodała: - A ty? Jesteś tu nowa, prawda?
To było raczej pytanie retoryczne, ale wolała zapytać.
Powrót do góry Go down
Amiky

Amiky


Gemini
Wiek : 29
Reputacja : 1

Dziedziniec - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 4 Icon_minitimeSob Cze 08, 2013 4:11 pm

-Nowa-Odpowiedziała bez żadnych wyjaśnień. Nie chciała się nikomu zwierzać. No cóż... Jej przeszłość jest niezbyt różowa. Z tego co wiadomo, teraźniejszość też. Gdy była u wróżki, ledwie usiadła przy kuli, wróżka kazała jej już wyjść. Więc przyszłość również nie zapowiadała się ciekawie. Jednak była jedna rzecz z przeszłości której żałowała. Nim spostrzegła, już zaczynała płakać. Ukryła twarz w dłoniach.
Powrót do góry Go down
Felice

Felice


Scorpio
Wiek : 30
Reputacja : 3

Dziedziniec - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 4 Icon_minitimeCzw Lip 11, 2013 11:45 am

Skinęła jej głową, na nowo powracając do swoich wspomnień. Wypaliła do końca szluga, wyrzucając niedopałek na trawę. Przeczesała dłonią srebrzysto białe włosy, pozwalając by grzywka ułożyła się jak sama chciała. Kątem oka zauważając jak dziewczyna ukrywa twarz w dłoniach, uniosła jedną brew nie bardzo wiedząc co jest grane.
- Coś nie tak? - Zapytała po chwili, nie spuszczając rozmówczyni z zasięgu wzroku. Nie lubiła, ani nawet nie potrafiła pocieszać ludzi, więc miała nadzieję, że tym razem obędzie się bez jakiś wielkich przedstawień.
Powrót do góry Go down
Amiky

Amiky


Gemini
Wiek : 29
Reputacja : 1

Dziedziniec - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 4 Icon_minitimePią Lip 12, 2013 7:24 pm

-N-nie. Nic- Błyskawicznie zmieniła swój nastrój. Miała tę sztukę przećwiczoną do perfekcji. Zeskoczyła z murku, depcząc dymiącą resztkę peta, który jej wcześniej wypadł.
-Słuchaj, może byś mnie oprowadziła po szkole? Mam ochotę poznać tę budę
Powrót do góry Go down
Felice

Felice


Scorpio
Wiek : 30
Reputacja : 3

Dziedziniec - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 4 Icon_minitimeNie Lip 14, 2013 11:21 am

Nieznacznie wzruszyła ramionami, nie reagując na krótką odpowiedź dziewczyny. Nie chciała o tym rozmawiać, to jej sprawa. Śledziła ją wzrokiem, obserwując jak zeskakuje z murka.
- Nie ma problemu, choć nie sądze, żeby wydała Ci się tak bardzo interesująca, aby przykłuwać uwagę. - Odparła po chwili, powtarzając ruch kompanki i również zeskakując z murku.
- No więc chodźmy może na korytarz szkolny, albo od razu pokażę Ci ogród. Czasem można znaleźć sporo wolnego miejsca żeby odpocząć od tego wszystkiego.
Zrobiła kilka kroków do przodu, odwracając się w stronę Amiky i czekając na jej decyzję, gdzie pójdą.
Powrót do góry Go down
Amiky

Amiky


Gemini
Wiek : 29
Reputacja : 1

Dziedziniec - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 4 Icon_minitimeNie Lip 14, 2013 12:14 pm

-Możemy do ogrodu. -Zaczęła się rozglądać po dziedzińcu jakby spodziewała się zobaczyć tabliczkę z napisem "Uwaga na rośliny! Ogród!"Po chwili wyjęła z kurtki okulary przeciwsłoneczne i założyła je.
-Prowadź
Powrót do góry Go down
Felice

Felice


Scorpio
Wiek : 30
Reputacja : 3

Dziedziniec - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 4 Icon_minitimeWto Lip 16, 2013 2:27 pm

Skinęła jej głową na potwierdzenie słów i powolnym krokiem ruszyła przed siebie, prowadząc dziewczynę do szkolnego ogrodu.

[z/t] - ogród.
Powrót do góry Go down
Amiky

Amiky


Gemini
Wiek : 29
Reputacja : 1

Dziedziniec - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 4 Icon_minitimeCzw Lip 18, 2013 4:02 pm

Poszła za dziewczyną.

z/t
Powrót do góry Go down
Lysandre

Lysandre


Scorpio
Wiek : 29
Reputacja : 1

Dziedziniec - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 4 Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 10:32 am

Temat jest pusty i gotowy do pisania

Wszyscy zt
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dziedziniec - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dziedziniec
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Dziedziniec

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amoris RPG :: Słodki Amoris :: Dziedziniec-
Skocz do: