IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Bar "kufelek"

Go down 
+8
Dimitriev Amsthon
Roxett Felice
Kylar
Felice
Kyouki
Gabriel
Scarlett
Dyrektorka
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Felice

Felice


Scorpio
Wiek : 30
Reputacja : 3

Bar "kufelek" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "kufelek"   Bar "kufelek" - Page 2 Icon_minitimeWto Gru 25, 2012 4:42 pm

Kiedy jej brat próbował się od niej uwolnić powoli do jej głowy wracał poprzedni ład, a cała chęć na przytulanie tak szybko minęła jak się pojawiła. Kiedy Gab podniósł się z miejsca zabierając już swoje rzeczy ona jak najszybciej się od niego odsunęła.
- Co to było do cholery?! - Wysyczała ze złością, oglądając się wokoło. Dopiero teraz zdała sobie sprawę, że niemal cała społeczność znajdująca się w barze ją obserwowała. Nieco zmieszana przez moment nie wiedziała co robić.
- To ta głupia wróżka! Niech ja ją tylko dorwę! - Krzyknęła zmierzając w jej kierunku. Nie ręczyła za siebie, więc dziewczynka mogła być w niebezpieczeństwie.
Powrót do góry Go down
Roxett Felice

Roxett Felice


Reputacja : 0

Bar "kufelek" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "kufelek"   Bar "kufelek" - Page 2 Icon_minitimePią Gru 28, 2012 10:39 am

Patrzyła ze spokojem jak białowłosa dziewczyna zaczyna krzyczeć i gonić Tail, którą dobrze znała. Pojawia się tu prawie codziennie i zaczyna rzucać tym swoim proszkiem. Podeszła do najbliższego stolika, aby wziąć zamówienie. Gdy nagle ludzie zaczęli się śmiać.
O co im chodzi? Popatrzyła po barze. No cholera! Teraz przegięła!
-Złaź z tego stołu! I to już!-zaczęła krzyczeć na dziewczynę- Ludzie na tym jędzą!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar "kufelek" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "kufelek"   Bar "kufelek" - Page 2 Icon_minitimeSro Sty 02, 2013 5:57 pm

-Hihi - z rozbawieniem patrzyła na zaistniałą sytuacje O to mi właśnie chodziło~ uśmiechneła się pod nosem. Gdy czar prysł białowłosa skierowała się w jej stronę, ale wróżka tylko oparła się o ścianę wyjmując zieloną gumę i wkładając ją do buzi. Wiedziała że w każdym momencie może zniknąć, odlecieć czy rzucić czar więc czuła się bezpieczna, pozatym nawet gdyby chciała białowłosa nie mogła by jej dosięgnąć. Tail jednak zechciała jakoś pokojowo zakończyć tą sytuacje, chociaż nie będzie to łatwe. Nie lubiła robić sobie wrogów. -Pyk - zielony balon pękł wydając charakterystyczny dźwięk Mniam~
Wróżka wpatrzyła się w czerwone oczy Fel czekając na rozwój sytuacji.


Wróżki nie są głupie.. ;c
Powrót do góry Go down
Gabriel
Wzorowy uczeń
Gabriel


Libra
Wiek : 29
Reputacja : 14

Bar "kufelek" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "kufelek"   Bar "kufelek" - Page 2 Icon_minitimeSob Sty 05, 2013 1:15 pm

[Wybaczcie złamanie kolejki, ale ileż można czekać?]

Nie bardzo wiedział, czy ma się śmiać z tego wszystkiego co tu widzi, czy zacząć się martwić. Coś takiego jak wróżki, czy inne dziwaczne i równie niepoważne - nie istnieje.
Odchrząknął głośno i nie czekając już na jakąkolwiek reakcję ze strony siostry czy Kylara, który o dziwo strasznie cicho siedział przy ich stoliku - poprawił skórzaną kurtkę, którą miał aktualnie na sobie - Miłej zabawy z ... wróżką. Hej - powiedział i skierował swoje kroki w stronę wyjścia. Skoro w barze nie odpoczął, to może gdzie indziej uda mu się ułozyć swoje myśli.

[z/t]
Powrót do góry Go down
http://wenalexis.crazylife.pl/
Scarlett

Scarlett


Virgo
Wiek : 42
Reputacja : 0

Bar "kufelek" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "kufelek"   Bar "kufelek" - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 08, 2013 5:57 am

[Okay. To ja przepraszam, że tak długo nie odpisywałam]

Słuchając Kyou Wciąż wpatrywała się w grupkę osób siedzących przy stoliku dalej. Wydawało się robić ciekawie, ale... Wydawało się też późno. Scarlett nerwowo spojrzała na zegar, po czym szybko wstała z miejsca i spojrzała na Kyou.
- Wybacz mi, ale muszę jeszcze coś załatwić. Całkiem mi wypadło z głowy! - Powiedziała, po czym pobiegła do wyjścia. Po drodze jeszcze zajrzała do portfela, po czym wcisnęła kilka banknotów w ręce Roxett
- To za moje piciu, Roxy~ Resztę sobie weź - Powiedziała słodko do znajomej z baru i wyszła

[z/t]
Powrót do góry Go down
Felice

Felice


Scorpio
Wiek : 30
Reputacja : 3

Bar "kufelek" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "kufelek"   Bar "kufelek" - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 08, 2013 2:12 pm

Kiedy Gabriel stwierdził, że nie ma tu nic do roboty przystanęła w pół kroku zdając sobie sprawę jakie być może pośmiewisko z siebie zrobiła. Odprowadziła brata wzrokiem, a następnie wróciła do swojego stolika, by zabrać rzeczy. Wyciągnęła z portfela kilka drobnych rzucając je na ladę.
Na odchodne uraczyła wszystkich zimnym spojrzeniem, a następnie wyszła z baru.

/[z/t]
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar "kufelek" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "kufelek"   Bar "kufelek" - Page 2 Icon_minitimeSro Sty 09, 2013 2:30 pm

Gdy białowłosa opuściła bar, mała wróżka szybko poleciała za nią. Czemu?
Ona sama tego nie wie.

[shine]
Powrót do góry Go down
Kyouki
Waste of time
Kyouki


Virgo
Wiek : 29
Reputacja : 11

Bar "kufelek" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "kufelek"   Bar "kufelek" - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 17, 2013 7:07 pm

Biedna Kyou, została praktycznie sama. Patrząc na pustą przestrzeń przed sobą, wzruszyła ramionami. Wypaliła papierosa do końca, zgarnęła rzeczy, zostawiła pieniądze za piwo i jakiegoś drobniaka... I wyszła w końcu z baru. Tyle w końcu jej zostało nie?

[zt]
Powrót do góry Go down
http://www.kyouarts.tumblr.com
Roxett Felice

Roxett Felice


Reputacja : 0

Bar "kufelek" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "kufelek"   Bar "kufelek" - Page 2 Icon_minitimePią Sty 18, 2013 3:02 pm

Hmmm... Moja zmiana się skończyła. Idę się przebrać i po wypłatę.

Z/t----> rynek
Powrót do góry Go down
Dimitriev Amsthon

Dimitriev Amsthon


Capricorn
Wiek : 28
Reputacja : -29

Bar "kufelek" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "kufelek"   Bar "kufelek" - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 16, 2013 1:13 pm

Dim wszedł do kufelka, przepuszczając dziewczynę w drzwiach. Gdy weszli, skierował się do barku z napojami i jedzeniem, przed czym rzekł do dziewczyny:
- Usiądź i zastanów się co chcesz, ja w tym czasie zamówię piwo.
Poszedł, zamówił, zapłacił i wrócił do dziewczyny. Wziął łyka.
- To co byś chciała?
Powrót do góry Go down
http://www.elveria.aaf.pl
Bella

Bella


Reputacja : 2

Bar "kufelek" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "kufelek"   Bar "kufelek" - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 16, 2013 1:29 pm

Gdy znaleźli się w środku, Bella skierowała się do jakiegoś wolnego stolika. Kiwneła jedynie głową. A więc...co ona chciała?
- Wystarczy pepsi jakieś...
Powrót do góry Go down
Dimitriev Amsthon

Dimitriev Amsthon


Capricorn
Wiek : 28
Reputacja : -29

Bar "kufelek" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "kufelek"   Bar "kufelek" - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 16, 2013 1:37 pm

- Serio? Żadnego jedzenia? Okay!-powiedział. Poszedł, zamówił, zapłacił i wrócił. Usiadł, pociągnął łyk piwa po czym daj pepsi Belli.
- No. To może mi powiesz, jak taka ładna dziewczyna trafiła do "amorisa", co?-uśmiechnął się szarmancko do dziewczyny.
Powrót do góry Go down
http://www.elveria.aaf.pl
Bella

Bella


Reputacja : 2

Bar "kufelek" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "kufelek"   Bar "kufelek" - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 16, 2013 1:53 pm

- Dzięki. - wzieła pepsi, po czym napiła się trochę
Znów przechyliła głowę w bok.
- Nie wiem, czy taka ładna. - uśmiechneła wesoło - A co mogłoby mnie sprowadzać...wiadome, że nauka.
Powrót do góry Go down
Dimitriev Amsthon

Dimitriev Amsthon


Capricorn
Wiek : 28
Reputacja : -29

Bar "kufelek" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "kufelek"   Bar "kufelek" - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 16, 2013 1:58 pm

- Ładna, a jak!-uśmiechnął się do niej, pochylił się i szepnął jej do ucha:- Nie mów tak, jesteś najładniejszą dziewczyną, jaką spotkałem.
Usiadł normalnie.
- Nauka? Ja zwiałem od rodziny zastępczej.-uśmiechnął się ponownie.
Powrót do góry Go down
http://www.elveria.aaf.pl
Bella

Bella


Reputacja : 2

Bar "kufelek" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "kufelek"   Bar "kufelek" - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 16, 2013 2:09 pm

- Przesadzasz. - przewróciła jedynie oczami, po czym uśmiechneła się
- No wiesz, gdy przeprowadziłam się do ciotki, jakby nie było musiałam wybrać jakąś szkołe. Padło na "Amorisa". - spojrzała Nagato Dima - Czemu uciekłeś?
Powrót do góry Go down
Dimitriev Amsthon

Dimitriev Amsthon


Capricorn
Wiek : 28
Reputacja : -29

Bar "kufelek" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "kufelek"   Bar "kufelek" - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 16, 2013 2:17 pm

- Nie przesadzam, prawda.-gdy dziewczyna mu powiedziała o tym że musiała wybrać szkołę, odpowiedział:
- Aha.
Dziewczyna spytała go dlaczego uciekł.
- Powiem Ci na zewnątrz. Co ty na to, pójdziemy do parku?-uśmiechnął się i pogładził włosy dziewczyny, po czym wyrzucił piwo do śmietnika obok.
Powrót do góry Go down
http://www.elveria.aaf.pl
Bella

Bella


Reputacja : 2

Bar "kufelek" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "kufelek"   Bar "kufelek" - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 16, 2013 2:51 pm

Brunetka wzieła ostatni łyk pepsi, po czym wrzuciła puszkę co kosza na śmieci.
- Możemy pójść. - uśmiechneła się delikatnie
Powrót do góry Go down
Dimitriev Amsthon

Dimitriev Amsthon


Capricorn
Wiek : 28
Reputacja : -29

Bar "kufelek" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "kufelek"   Bar "kufelek" - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 16, 2013 3:04 pm

-To chodźmy do tego parku.-wstał, podszedł do drzwi i czekał aż wstanie brunetka. Otworzył drzwi i wyszedł. Poszli do parku.
z/t->park przed szkołą
Powrót do góry Go down
http://www.elveria.aaf.pl
Bella

Bella


Reputacja : 2

Bar "kufelek" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "kufelek"   Bar "kufelek" - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 16, 2013 3:11 pm

- Ok. - brązowo włosa wstała, a następnie poszła za Dimem. Oboje wyszli z baru.[zt]
Powrót do góry Go down
Arcie

Arcie


Reputacja : -1

Bar "kufelek" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "kufelek"   Bar "kufelek" - Page 2 Icon_minitimeSro Mar 13, 2013 10:12 am

Otworzył powoli drzwi. Wszedł do środka cały mokry. Oczywiście każdy spacer kończył się deszczem.
-Rox już wyszła? Oczywiście godzinę wcześniej. Znowu pomyliła godziny.
Powrót do góry Go down
Axel

Axel


Aries
Wiek : 29
Reputacja : 7

Bar "kufelek" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "kufelek"   Bar "kufelek" - Page 2 Icon_minitimeSro Mar 20, 2013 7:59 pm

Co za strata. - Pomyślał czerwonowłosy chłopak, wycierając nerwowo swoje nowe spodnie. Na dworze obficie padał deszcz, a on stał właśnie na samym środku ulicy oczyszczając "dobytek swojego życia" z błota. Być może nie był to najlepszy moment i miejsce na to, jednak po mimo swojego wielkiego niechlujstwa nie miał zamiaru iść przez miasto w takim stanie. Nagle zza zakrętu wyjechał samochód i głośno zatrąbił na stojącego na drodze przechodnia, ten zaś przeklął kierowcę pod nosem i wbiegł na mokry chodnik. Przed jego oczyma ukazał się duży neonowy napis "Kufelek". Cóż... Nazwa dosyć zachęcająca...
Na dworze jest zimno. Chyba się nie pogniewają, jak przyjdę tam trochę posiedzieć.- Pomyślał, kładąc swoją dłoń na metalowej klamce. Po chwili był już w środku, swoją kurtkę rzucił na jakąś wyjątkowo ładną kanapę, a i sam po chwili na niej spoczął. Rozejrzał się po pomieszczeniu. Nie było wielkich tłumów, a w jego oczy rzucił się Arcie - najwyraźniej tutaj pracował.
Oby mnie tylko nie zapytał "co podać" - Brak grosza przy duszy stawiał bowiem Axel'a w niekomfortowej sytuacji.
Powrót do góry Go down
Arcie

Arcie


Reputacja : -1

Bar "kufelek" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "kufelek"   Bar "kufelek" - Page 2 Icon_minitimePią Mar 22, 2013 7:07 pm

Usłyszał drzwi. Ktoś wszedł do środka. Odwrócił się i zobaczył czerwionowłosego chłopaka. Podszedł do niego i zapytał:
-Schronienie przed deszczem czy coś zamawiasz?
Powrót do góry Go down
Axel

Axel


Aries
Wiek : 29
Reputacja : 7

Bar "kufelek" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "kufelek"   Bar "kufelek" - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 3:09 pm

Rozłożył się na siedzeniu wygodnie, wzdychając ciężko. Na prawdę było tutaj ładnie. Nazwa "Kufelek" sprawiała, że przed oczyma stawał mu obskurny bar a tutaj proszę... Kiedy Arcie podszedł do niego - ten przełknął ślinę i spojrzał mu w oczy.
- Eee.. Ja tylko..... - Zaczął nie pewnie. W sumie to był prawie pewien, że go wyrzuci, ale co zaszkodzi spróbować
- Schronienie przed deszczem. Mogę zostać? - Odpowiedział z uśmiechem na twarzy
Powrót do góry Go down
Arcie

Arcie


Reputacja : -1

Bar "kufelek" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "kufelek"   Bar "kufelek" - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 23, 2013 2:22 pm

-No to siedź. Miałeś pecha, że wyszedłeś z domu, wtedy co ja. Mój każdy spacer kończy się deszczem.-powiedział szybko i udał się za ladę
po chwili wrócił z kakao.
-Na koszt firmy.
Powrót do góry Go down
Axel

Axel


Aries
Wiek : 29
Reputacja : 7

Bar "kufelek" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "kufelek"   Bar "kufelek" - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 29, 2013 2:20 pm

- Taki z pana pechowiec? - Zaśmiał się. W sumie dziwnie było mu się zwracać na pan, ponieważ  Arcie nie wyglądał na dużo starszego od niego. No cóż... Do nowo poznanych osób raczej nie mówi się od razu po imieniu
może się mu przedstawić?- pomyślał Axel po czym spojrzał na chłopaka niosącemu kakałko.
- Haha, dzięki! - Uśmiechnął się do niego i od razu upił trochę ów trunku
- A tak w ogóle to jestem Axel - Wyciągnął w jego rękę stronę. Fajnie poznać raz na jakiś czas osobę, która nie wyrzuca go na deszcz a nawet częstuje
kakao.

______Edit_______

Nagle zadzwonił mu telefon, po barze rozszedł się dźwięk sms'a a Axel momentalnie wypił gorące kakao i wstał z miejsca
- Przepraszam Cię bardzo, ale muszę lecieć! - Niemal krzyknął, po czym wyleciał jak poparzony z baru

[z/t ---> Kawiarnia PDR]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bar "kufelek" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "kufelek"   Bar "kufelek" - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Bar "kufelek"
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amoris RPG :: Miasto :: Centrum miasta-
Skocz do: