IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Witam wszystkich :)

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość




Witam wszystkich :) Empty
PisanieTemat: Witam wszystkich :)   Witam wszystkich :) Icon_minitimePon Wrz 24, 2012 6:02 am

Cóż... Jakoś nigdy nie potrafię o sobie opowiadać, jednak nieraz po prostu wypada XD Zwą mnie Rani, w sieci częściej można spotkać mnie pod nickiem Rani111. Poza tym, co ja tu mogę jeszcze powiedzieć? ... Cóż, jestem fanką mangi&anime oraz interesuje się Japonią. Wraz z przyjaciółką prowadzę bloga, na którym pojawiają się jakieś recenzje, opowieści, rysunki, po prostu wszystko co napiszemy, jednak nie są to tylko luźne posty, zdarza nam się pisać artykuły i inne tego typu prace :) Cóż, reszty nie będę teraz opowiadać, bo po prostu nie mam już czasu, w takim razie proszę pytajcie o co chcecie :)
Powrót do góry Go down
Castiel
Obciachowa ranga za wkurzanie Dyrekcji
Obciachowa ranga za wkurzanie Dyrekcji
Castiel


Cancer
Wiek : 29
Reputacja : 4

Witam wszystkich :) Empty
PisanieTemat: Re: Witam wszystkich :)   Witam wszystkich :) Icon_minitimePon Wrz 24, 2012 11:11 am

No hej, miłego pobytu na forum, takie tam... xD

Ja mam oczywiście dwa podstawowe pytania:

Jakiej muzyki słuchasz?
Jak trafiłaś na forum? : D
Powrót do góry Go down
http://www4.pown.it/flash/pown_5379.swf
Go??
Gość




Witam wszystkich :) Empty
PisanieTemat: Re: Witam wszystkich :)   Witam wszystkich :) Icon_minitimePon Wrz 24, 2012 12:33 pm

Jeśli chodzi o muzykę, to będzie to naprawdę trudne dla mnie pytanie, bo tak naprawdę to słucham prawie wszystkiego xD Chyba jednak przeważa japońska muzyka i stare polskie piosenki, które kojarzą mi się z dzieciństwem. Co do innych zespołów to jedna, czy z dwie piosenki znajdą się na moim telefonie xD

Drugie pytanie jest już znacznie łatwiejsze. Jako iż biorę udział w tym konkursie co teraz jest sf, to z nudów czytam ten temat do wypowiadania się o nim. Tam wśród komentarzy zauważyłam link do tego forum i tak oto tu jestem :)
Powrót do góry Go down
Gabriel
Wzorowy uczeń
Gabriel


Libra
Wiek : 29
Reputacja : 14

Witam wszystkich :) Empty
PisanieTemat: Re: Witam wszystkich :)   Witam wszystkich :) Icon_minitimePon Wrz 24, 2012 1:08 pm

Wspomniałaś coś o rysowaniu.
Interesujesz się tym? Czy po prostu pacniesz coś na kratkę od tak, jak cię najdzie?

Pytam bo ja osobiście kocham rysować i nie mogę sobie wyobrazić z innym hobby ;D
Powrót do góry Go down
http://wenalexis.crazylife.pl/
Go??
Gość




Witam wszystkich :) Empty
PisanieTemat: Re: Witam wszystkich :)   Witam wszystkich :) Icon_minitimePon Wrz 24, 2012 1:14 pm

Jeśli chodzi o rysunek, to bardzo lubię to robić :) Staram się przynajmniej raz w miesiącu narysować coś porządnego, jednak to wcale nie jest takie łatwe. Nie raz wydaje mi się, że lepiej idzie mi pisanie niż rysowanie, jednak lubię robić to i to :) Nie rysuję od zbyt dawna, jednak to mi starcza, by spróbować narysować coś porządnego :)
Powrót do góry Go down
Gabriel
Wzorowy uczeń
Gabriel


Libra
Wiek : 29
Reputacja : 14

Witam wszystkich :) Empty
PisanieTemat: Re: Witam wszystkich :)   Witam wszystkich :) Icon_minitimePon Wrz 24, 2012 1:27 pm

Od jakiego czasu już rysujesz?

Piszesz? :D
Też coś próbuję, ale moje pomysły kończą się na pierwszym rozdziale i potem porzucam swoje dzieci jak jakiś potwór. W moim folderze to już patologia, tyle dzieci z niedbającą matką. :D

Powrót do góry Go down
http://wenalexis.crazylife.pl/
Go??
Gość




Witam wszystkich :) Empty
PisanieTemat: Re: Witam wszystkich :)   Witam wszystkich :) Icon_minitimePon Wrz 24, 2012 1:31 pm

No, jakieś trzy lata będą o.O Plus trzeba policzyć rok chodzenia na kółko plastyczne i bawienia się w cieniowanie xD

Owszem pisze i nie martw się, mi tak też często wychodzi... Chociaż ostatnio zaczęłam pisać jakieś takie dziwne cudo, co opowieścią nie nazwę, ale ma już 3 części i mam pomysł na 4, co jest sukcesem jak dla mnie xD
Powrót do góry Go down
Gabriel
Wzorowy uczeń
Gabriel


Libra
Wiek : 29
Reputacja : 14

Witam wszystkich :) Empty
PisanieTemat: Re: Witam wszystkich :)   Witam wszystkich :) Icon_minitimePon Wrz 24, 2012 2:14 pm

No to porządnie, ja jestem zbyt leniwy na to, żeby dalej coś pisać . ;D

Mój rekord to 5 rozdziałów >,<
Powrót do góry Go down
http://wenalexis.crazylife.pl/
Go??
Gość




Witam wszystkich :) Empty
PisanieTemat: Re: Witam wszystkich :)   Witam wszystkich :) Icon_minitimePon Wrz 24, 2012 2:15 pm

Ja chyba nawet do tylu nie dotrwałam o.O Chociaż nie! Jakaś tam historyjka z Xiaolin, co kiedyś pisałam miała chyba 68 rozdziałów, więc to mój rekord jest XD Raczej nigdy już tego nie pobiję, ale mówi się trudno XD
Powrót do góry Go down
Sebastian

Sebastian


Reputacja : 0

Witam wszystkich :) Empty
PisanieTemat: Re: Witam wszystkich :)   Witam wszystkich :) Icon_minitimePon Wrz 24, 2012 4:38 pm

High five za pisanie opowiadań i lenistwo w pisaniu rozdziałów! ^^ Mam podobnie.
Chętnie bym poczytał co nieco Twoich wypocin, o ile nie masz nic przeciwko :3
Powrót do góry Go down
Gabriel
Wzorowy uczeń
Gabriel


Libra
Wiek : 29
Reputacja : 14

Witam wszystkich :) Empty
PisanieTemat: Re: Witam wszystkich :)   Witam wszystkich :) Icon_minitimePon Wrz 24, 2012 5:25 pm

Podpisuję się pod Sebkiem. Też chętnie coś przeczytam ^^
Powrót do góry Go down
http://wenalexis.crazylife.pl/
Sponsored content





Witam wszystkich :) Empty
PisanieTemat: Re: Witam wszystkich :)   Witam wszystkich :) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Witam wszystkich :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Witam was...
» Hello. Witam was.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amoris RPG :: Offtop :: Poznajmy sie lepiej-
Skocz do: