IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Co robicie w weekend?

Go down 
+3
Ayano
Sebastian
Lysandre
7 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Lysandre

Lysandre


Scorpio
Wiek : 29
Reputacja : 1

Co robicie w weekend? Empty
PisanieTemat: Co robicie w weekend?   Co robicie w weekend? Icon_minitimePią Wrz 14, 2012 6:57 pm

Ja jeszcze nie mam planów, a wy? Może coś od was pozgapiam xD
Powrót do góry Go down
Sebastian

Sebastian


Reputacja : 0

Co robicie w weekend? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie w weekend?   Co robicie w weekend? Icon_minitimePią Wrz 14, 2012 7:27 pm

Również nie bardzo mam plany, ale mam ciche nadzieję, iż uda mi się wynaleźć jakąś ofiarę do porobienia jej zdjęć ^^
Powrót do góry Go down
Ayano

Ayano


Reputacja : 0

Co robicie w weekend? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie w weekend?   Co robicie w weekend? Icon_minitimePią Wrz 14, 2012 7:36 pm

Robienie zdjęć, o tak *-*
ale to niestety nie jutro xD podejrzewam, że ledwie będę się ruszać, gdy wyczołgam się ze szkoły po technice ruchu xD a później jakoś doczołgam na ognisko do koleżanki xD
A niedziela zapewne zostanie zmarnowana na wgapianiu się w mały ekranik >.<
Powrót do góry Go down
Lysandre

Lysandre


Scorpio
Wiek : 29
Reputacja : 1

Co robicie w weekend? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie w weekend?   Co robicie w weekend? Icon_minitimePią Wrz 14, 2012 7:45 pm

Cóż... Mnie pewnie jak zwykle gdzieś moja ekipa wyciągnie, ale ogólnie wolałbym siedzieć na forum przez cały czas o.o
Powrót do góry Go down
Violette

Violette


Reputacja : 0

Co robicie w weekend? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie w weekend?   Co robicie w weekend? Icon_minitimePią Wrz 14, 2012 7:54 pm

A myślałam, że jedynie ja nie mam planów na ten weekend. xD Na chwilę obecną, myślę, że spędzę te dwa dni na czytaniu pierwszej lepszej książki. Ale mam nieprzyjemne przeczucie, że przyjaciele zepsują moje plany, wyciągając mnie z domu. TT__TT
Powrót do góry Go down
Sebastian

Sebastian


Reputacja : 0

Co robicie w weekend? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie w weekend?   Co robicie w weekend? Icon_minitimePią Wrz 14, 2012 7:55 pm

Łaaa, high five! Widzę, że jest ktoś, kto też woli siedzieć w domu niż dać się wyciągnąć przez znajomych! :DD
Powrót do góry Go down
Lysandre

Lysandre


Scorpio
Wiek : 29
Reputacja : 1

Co robicie w weekend? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie w weekend?   Co robicie w weekend? Icon_minitimePią Wrz 14, 2012 7:58 pm

Ja tak samo. Ale ich jest więcej, więc nie ma szans -.-
Powrót do góry Go down
Violette

Violette


Reputacja : 0

Co robicie w weekend? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie w weekend?   Co robicie w weekend? Icon_minitimePią Wrz 14, 2012 8:02 pm

Jeśli podczas czytania usłyszę dźwięk dzwonka do drzwi i po wcześniejszym sprawdzeniu kto to, ich zobaczę, nie otworzę drzwi. ^,^ Mam tylko nadzieję, że moja siostra nie zrobi mi na złość, wpuszczając ich. >,<
Powrót do góry Go down
Ayano

Ayano


Reputacja : 0

Co robicie w weekend? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie w weekend?   Co robicie w weekend? Icon_minitimePią Wrz 14, 2012 8:04 pm

...Czy tylko mnie nikt nie chce wyciągnąć z domu, chyba że czeka na prezent urodzinowy? D:
Powrót do góry Go down
Sebastian

Sebastian


Reputacja : 0

Co robicie w weekend? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie w weekend?   Co robicie w weekend? Icon_minitimePią Wrz 14, 2012 8:08 pm

Ja Cię wyciągnę Ayano! Na zdjęcia! 8D
Powrót do góry Go down
Ayano

Ayano


Reputacja : 0

Co robicie w weekend? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie w weekend?   Co robicie w weekend? Icon_minitimePią Wrz 14, 2012 8:09 pm

Tak! Ale czekaj... Ostatnio ze szkoły wyczołgałam się z czymś naciągniętym w nodze i nie umiałam nawet wejść do łóżka nie mówiąc o wyjściu >D
Powrót do góry Go down
Sebastian

Sebastian


Reputacja : 0

Co robicie w weekend? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie w weekend?   Co robicie w weekend? Icon_minitimePią Wrz 14, 2012 8:12 pm

To Cię wezmę na ręce albo na barana? Pasi? ;D
Powrót do góry Go down
Ayano

Ayano


Reputacja : 0

Co robicie w weekend? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie w weekend?   Co robicie w weekend? Icon_minitimePią Wrz 14, 2012 8:17 pm

Omniomniomniom :3 jak najbardziej ;P
Przydałoby się od czasu do czasu użyć tej wymarzonej lustrzanki. Myślałam, że nigdy nie dostanę jednej w swoje łapcie xD
Powrót do góry Go down
Sebastian

Sebastian


Reputacja : 0

Co robicie w weekend? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie w weekend?   Co robicie w weekend? Icon_minitimePią Wrz 14, 2012 8:17 pm

A jaki masz model, jeśli można spytac? :>
Powrót do góry Go down
Ayano

Ayano


Reputacja : 0

Co robicie w weekend? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie w weekend?   Co robicie w weekend? Icon_minitimePią Wrz 14, 2012 8:20 pm

Robimy offtop w offtopie xD
Nie jest nie wiadomo jak profesjonalny, ale jednak :3 Canon EOS 600 D
Powrót do góry Go down
Sebastian

Sebastian


Reputacja : 0

Co robicie w weekend? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie w weekend?   Co robicie w weekend? Icon_minitimePią Wrz 14, 2012 8:22 pm

Oj tam. Cicho. Korzystajmy puki możemy :D
łohohohł, canonik <3 Ja mam 550d, uhuh xD
Powrót do góry Go down
Ayano

Ayano


Reputacja : 0

Co robicie w weekend? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie w weekend?   Co robicie w weekend? Icon_minitimePią Wrz 14, 2012 8:25 pm

Wcale nie straszna różnica xD *high five*
Powrót do góry Go down
Sebastian

Sebastian


Reputacja : 0

Co robicie w weekend? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie w weekend?   Co robicie w weekend? Icon_minitimePią Wrz 14, 2012 8:27 pm

No dokładnie. Dlatego się jaram :D
Masz kitowy obiektyw, czy szpanujesz jakimś wypasionym? ;>
Powrót do góry Go down
Ayano

Ayano


Reputacja : 0

Co robicie w weekend? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie w weekend?   Co robicie w weekend? Icon_minitimePią Wrz 14, 2012 8:29 pm

Kitowy xD 18-135
Nie wszystko naraz niestety, aż tak bogata nie jestem ;P
Powrót do góry Go down
Castiel
Obciachowa ranga za wkurzanie Dyrekcji
Obciachowa ranga za wkurzanie Dyrekcji
Castiel


Cancer
Wiek : 29
Reputacja : 4

Co robicie w weekend? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie w weekend?   Co robicie w weekend? Icon_minitimePią Wrz 14, 2012 8:30 pm

A ja właśnie dałem się wyciągnąć i ten weekend spędzam ze znajomymi w Krakowie - między innymi z powodu niedzielnego koncertu Sigur Rós.
Powrót do góry Go down
http://www4.pown.it/flash/pown_5379.swf
Sebastian

Sebastian


Reputacja : 0

Co robicie w weekend? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie w weekend?   Co robicie w weekend? Icon_minitimePią Wrz 14, 2012 8:32 pm

Słyszałam o tym! Witam w pięknym, królewskim mieście Krakowie! ^^
Powrót do góry Go down
Lysandre

Lysandre


Scorpio
Wiek : 29
Reputacja : 1

Co robicie w weekend? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie w weekend?   Co robicie w weekend? Icon_minitimePią Wrz 14, 2012 9:08 pm

A idź, ty zdrajco! A ja przez ten czas siedzę w wiosce ukrytej w Sulęcinie... D:
Powrót do góry Go down
Castiel
Obciachowa ranga za wkurzanie Dyrekcji
Obciachowa ranga za wkurzanie Dyrekcji
Castiel


Cancer
Wiek : 29
Reputacja : 4

Co robicie w weekend? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie w weekend?   Co robicie w weekend? Icon_minitimeWto Wrz 18, 2012 5:37 pm

Sebastian napisał:
Witam w pięknym, królewskim mieście Krakowie! ^^

Kocham Kraków! Ilekroć tam jestem czaruje mnie atmosfera tego miasta, zwłaszcza Starówka, żydowski Kazimierz no i Nowa Huta.
Już nie mówiąc nic o magicznym koncercie Sigurów. Jestem spełniony.
Powrót do góry Go down
http://www4.pown.it/flash/pown_5379.swf
Sebastian

Sebastian


Reputacja : 0

Co robicie w weekend? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie w weekend?   Co robicie w weekend? Icon_minitimeWto Wrz 18, 2012 5:46 pm

Kazimierz oczywiście piękny, Starówka również. ALE HUTA?! Człowieku o.o Widać, żeś przyjezdny :DDDD
Powrót do góry Go down
Castiel
Obciachowa ranga za wkurzanie Dyrekcji
Obciachowa ranga za wkurzanie Dyrekcji
Castiel


Cancer
Wiek : 29
Reputacja : 4

Co robicie w weekend? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie w weekend?   Co robicie w weekend? Icon_minitimeWto Wrz 18, 2012 5:56 pm

Huta ma swój urok... Chociaż wiem, to miejsce gdzie lepiej mieć się na baczności. Chociaż gorzej kojarzy mi się jeden konkretny przystanek, gdzie miałem przesiadkę z tramwaju na autobus jadąc na koncert na Nową Hutę właśnie... a mianowicie Wiadukty, na których jak wysiadłem, zastanawiałem się czy dalej jestem w Krakowie czy na jakiej dupie. xDDD
Powrót do góry Go down
http://www4.pown.it/flash/pown_5379.swf
Sponsored content





Co robicie w weekend? Empty
PisanieTemat: Re: Co robicie w weekend?   Co robicie w weekend? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Co robicie w weekend?
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amoris RPG :: Offtop :: Offtop-
Skocz do: