IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Park Niedaleko centrum

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Nathaniel
The Mentor
Nathaniel


Pisces
Wiek : 29
Reputacja : 4

Park Niedaleko centrum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park Niedaleko centrum   Park Niedaleko centrum - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 11, 2012 7:43 pm

Dotknął zatroskany policzka chłopaka, dziwnie było mu z myślą że ten się o niego martwi. Przecież zawsze potrafił sam o siebie zadbać, ale teraz nie wiedział czy może tak powiedzieć, czy to byłoby zgodne z prawdą.
- Kyl.. martwisz się o mnie? - powiedział jakimś żałosnym głosem. Przez ostatni czas nie poznawał w ogóle swojego własnego głosu. Co się ze mną dzieje... Wcześniej raczej nie miał takich przemyśleń.
Powrót do góry Go down
Kylar
Na warunkowym
Kylar


Scorpio
Wiek : 30
Reputacja : 0

Park Niedaleko centrum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park Niedaleko centrum   Park Niedaleko centrum - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 11, 2012 8:08 pm

Zamarł na moment, po czym obruszył się:
- Nie, coś ty! Co to w ogóle za podejrzenia... - złożył usta w wąską kreskę patrząc się w dal. Uzyskał raczej marny efekt chorobliwie słabym głosem, nie trudno było wykryć kłamstwo. Po kolejnej chwili pauzy dotarło to do niego, choć wolał do końca nie zdawać sobie z tego sprawy. Zdecydowanie wygodniejsze było nie przyznawanie się do swojego człowieczeństwa. Szaleńcy mieli lżejsze życie. Nikt nie znał ich słabości.
Powrót do góry Go down
Nathaniel
The Mentor
Nathaniel


Pisces
Wiek : 29
Reputacja : 4

Park Niedaleko centrum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park Niedaleko centrum   Park Niedaleko centrum - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 11, 2012 8:18 pm

Spojrzał na reakcję Kylara, powstrzymując się od powiedzenia czegoś na ten temat. Obrażanie się raczej nie było w jego stylu, więc trochę śmiesznie mu wyszło.
- No nie no czuję że się martwisz.. Ale jeszcze nie dawno szukałeś trupa do rżnięcia. A teraz chcesz żebym przeżył, miła zmiana. - Powiedział lekko się uśmiechając, czego nie robił już od jakiegoś czasu. Ciągle czuł się przybity. To że Kylar się o niego boi jakoś podniosło go na duchu, nieznacznie ale zawsze.
Powrót do góry Go down
Kylar
Na warunkowym
Kylar


Scorpio
Wiek : 30
Reputacja : 0

Park Niedaleko centrum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park Niedaleko centrum   Park Niedaleko centrum - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 11, 2012 8:38 pm

- W każdej chwili może się to kolejny raz zmienić - wyjął z kieszeni żyletkę z nalepkami w słoniki i począł bawić się nią w dłoniach. - Mogę wyręczyć tego pieprzonego ducha. - Niechcący skaleczył przy tej czynności palce, które z lubością oblizał. Było to po części pozerstwo. Nie śmiałby skrzywdzić Natha. Za dużo dla niego znaczył. Zdążył uznać go za przyjaciela, wobec którego zobowiązywała go lojalność.
Powrót do góry Go down
Nathaniel
The Mentor
Nathaniel


Pisces
Wiek : 29
Reputacja : 4

Park Niedaleko centrum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park Niedaleko centrum   Park Niedaleko centrum - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 11, 2012 9:03 pm

Złapał jego dłoń z poranionymi palcami, podniósł na wysokość swoich ust i delikatnie pocałował, czując słodkawą krew na swoich wargach.
- Tylko sam sobie zrobiłeś krzywdę.
Chwycił jego drugą rękę w której trzymał żyletkę i przytknął ją sobie do gardła, tak że pociekło parę kropel krwi z miejsca zetknięcia się ostrego narzędzia z jasną skórą blondyna.
- Chętnie bym zginął z Twoich rąk, zawsze to lepsze niż zostać zabitym przez jakieś widzimisie ducha który nawiedza zamek i nie chce opuścić tego świata dobrowolnie.
Powrót do góry Go down
Kylar
Na warunkowym
Kylar


Scorpio
Wiek : 30
Reputacja : 0

Park Niedaleko centrum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park Niedaleko centrum   Park Niedaleko centrum - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 11, 2012 10:07 pm

- Jak to "zawsze to lepsze"? - wygiął usta w podkówkę (zbyt często to robi) i popatrzył z dołu na Natha z udawanymi łzami w oczach. - Myślałem, że to twoje największe marzenie, a nie tylko mniejsze zło.
O dziwo, nawet przez moment nie zastanawiał się poważnie nad zabiciem Natha. Świetna okazja - sam się o to prosi. Ale jednak, pomimo władającego nad nim szaleństwa, ma jakiś kodeks moralny, a żaden moralny człowiek nie uśmierca przyjaciela.
Powrót do góry Go down
Nathaniel
The Mentor
Nathaniel


Pisces
Wiek : 29
Reputacja : 4

Park Niedaleko centrum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park Niedaleko centrum   Park Niedaleko centrum - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 11, 2012 10:14 pm

- Bo to jest moje największe marzenie, ale widzę że nie chcesz go spełnić.. - Spojrzał w bok, nie chcąc patrzeć na smutną minkę Kylara, przez którą najchętniej pogłaskałby go jak pieska. - Chodźmy do zamku, znajdziemy grabarza, może coś wymyśli, podejmie jakieś działanie. A jak się nie uda i duch mnie dopadnie to będziesz mógł przerżnąć moje zwłoki, szczęśliwy? Masz moje pozwolenie. - Schylił się i cmoknął go w czoło.
Powrót do góry Go down
Kylar
Na warunkowym
Kylar


Scorpio
Wiek : 30
Reputacja : 0

Park Niedaleko centrum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park Niedaleko centrum   Park Niedaleko centrum - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 11, 2012 10:27 pm

Opuścił dłoń z żyletką, mimowolnie zauważając ze zmartwieniem, że chłopak zakrwawił sobie koszulę. Jeszcze się kurwa stanie jakąś przesadnie opiekuńczą żoneczką~
- A co, jeśli wolę cię przerżnąć żywego? - nie zmienił swojej miny.
Tą "niewinną" wymianą zdań maskował swoją troskę. Na szczycie listy jego pragnień nie znajdowała się śmierć Nathaniela. Co innego zabić obcą osobę, a co innego kogoś bliskiego. Choć jeśli miałby wybierać... Wolałby szybko zamordować blondyna, niźli pozostawić go na pastwę ducha.

// Zauważyłem, że większość, o ile nie każdy na tym forum, ma charakterystyczny fetysz: pisanie "blondyn", "brunet", "białowłosy", "czerwonowłosy" w niemal każdym poście. 8D
Powrót do góry Go down
Nathaniel
The Mentor
Nathaniel


Pisces
Wiek : 29
Reputacja : 4

Park Niedaleko centrum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park Niedaleko centrum   Park Niedaleko centrum - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 11, 2012 11:23 pm

Zaśmiał się w duchu na słowa chłopaka pokładającego się na jego kolana, nie chciał dać znać po sobie że go to rozbawiło. Nie odczuwał słabo cieknącej krwi po jego szyi.
- Nikt ci nie broni, możesz teraz żywego, najwyżej później martwego jak coś jednak nie wyjdzie. Więc nic nie stracisz. - Kąciki jego ust delikatnie uniosły się do góry, gdy spoglądał tak na charakterystyczną dla Kyla podkówkę.

// Tak, zauważyłem że masz fetysz włosowy Kylciu : P Przy okazji, masz pm'kę uju.
Powrót do góry Go down
Kylar
Na warunkowym
Kylar


Scorpio
Wiek : 30
Reputacja : 0

Park Niedaleko centrum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park Niedaleko centrum   Park Niedaleko centrum - Page 2 Icon_minitimePon Lis 12, 2012 10:05 pm

- Twoje żarty są okrutne - zarysował mu palcem linię ust. - Nie zapominaj, że to ja jestm tym na dole. - Szczerze spodziewał się odpowiedzi typu "ha, pomarz sobie, jeśli już to ja przerżnę ciebie", a tu potwierdzenie... Zaraz. Jest wyższy, starszy, mniej opanowany, a i tak uke. To dopiero patola. - Zresztą, po co marnować tak dobry egzemplarz? - spytał trochę złośliwie, mimo to w jego wykonaniu można było to uznać za komplement. Nietypowyco prawda, ale zawsze komplement.

// Nie tylko ja. D: Btw, trochę czasu zajęło mi złamanie tego szyfru... o_O
Powrót do góry Go down
Nathaniel
The Mentor
Nathaniel


Pisces
Wiek : 29
Reputacja : 4

Park Niedaleko centrum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park Niedaleko centrum   Park Niedaleko centrum - Page 2 Icon_minitimePon Lis 12, 2012 10:24 pm

- Nawet jeśli nie żartuję? - przygryzł delikatnie palec który muskał jego wargi. - Mógłbyś chociaż raz, tak przedśmiertnie wykorzystać taki egzemplarz i dać mu trochę przyjemności.. Ale rozumiem że nie chcesz. - założył ręce na klatce piersiowej, odwracając wzrok od chłopaka. Takie przekomarzanie się jakoś odwracało jego uwagę od rzeczy bardziej skomplikowanych. Choć nie powinno.

// Jasne, jasne.. Jakiego szyfru? ._.'
Powrót do góry Go down
Kylar
Na warunkowym
Kylar


Scorpio
Wiek : 30
Reputacja : 0

Park Niedaleko centrum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park Niedaleko centrum   Park Niedaleko centrum - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 13, 2012 9:03 pm

- Przyjemności? - parsknął. - Chcesz mi powiedzieć, że gwałt w kiblu nie jest dla ciebie przyjemnością? - uniósł brew. - A skoro tak bardzo chcesz, żebym ci possał, trzeba było od razu powiedzieć - przesunął palec w dół, aż ten trafił w okolice rozporka chłopaka.

// "uju" i "pm'ka" D:
Powrót do góry Go down
Nathaniel
The Mentor
Nathaniel


Pisces
Wiek : 29
Reputacja : 4

Park Niedaleko centrum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park Niedaleko centrum   Park Niedaleko centrum - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 13, 2012 10:02 pm

Zimno jak cholera, a ten dobiera mu się do spodni. Wziósł oczy ku niebu..
- Wtedy jeszcze nie wiedziałem że ktoś lub coś czyha na moje życie, więc nie była to przyjemność przedśmiertna. - wyszczerzył się do chłopaka.
- Widzę że chcesz trochę witaminy C i B12... byle szybko, tu mrozi. - złapał jego dłonie i pomógł mu rozpiąć swoje spodnie.
Powrót do góry Go down
Kylar
Na warunkowym
Kylar


Scorpio
Wiek : 30
Reputacja : 0

Park Niedaleko centrum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park Niedaleko centrum   Park Niedaleko centrum - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 15, 2012 10:06 pm

- Szybko? Z tobą? Oczekiwałem czegoś bardziej uczuciowego. - Zsunął się z ławki i uklęknął. - A pogoda jest jak najbardziej stosowna. Wspaniały sposób na rozgrzanie się, nie sądzisz? - złapał Natha za krocze z wykrzywiającym wargi uśmiechem narwańca. - Mimo wszystko nie widzę zbytniego entuzjazmu - przeciągnął językiem po zakrywającym męskość chłopaka materiałem bielizny.

// Trochę głupio, cokolwiek zrobię, zostanę zdominowana
Powrót do góry Go down
Nathaniel
The Mentor
Nathaniel


Pisces
Wiek : 29
Reputacja : 4

Park Niedaleko centrum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park Niedaleko centrum   Park Niedaleko centrum - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 15, 2012 11:02 pm

- W tym momencie chyba nie potrafię być uczuciowy.. - spojrzał z góry na Kylara dobierającego się do bielizny może nie gdyby fakt że czuł że musi wracać do zamku to pewnie podnieciłby się na myśl o tym że twarz bruneta jest tak blisko jego krocza.
- Może kiedy indziej.. ewentualnie przerżniesz mojego trupa jak nie przeżyję. - zapiął swoje spodnie, po czym podniósł się razem z chłopakiem. - Tylko się nie smuć pedałku. Idźmy do zamku bo zaczną nas szukać. - Pochnął go w stronę wyjścia z parku.

[z/t] ---> Dziedziniec
Powrót do góry Go down
Kylar
Na warunkowym
Kylar


Scorpio
Wiek : 30
Reputacja : 0

Park Niedaleko centrum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park Niedaleko centrum   Park Niedaleko centrum - Page 2 Icon_minitimePią Lis 16, 2012 9:19 pm

Uśmiechnął się niedwuznacznie.
Ciekawe czy kiedykolwiek uda im się dokończyć seks~
Uznając bunt za niestosowny, posłusznie poszedł do zamku.

// W cholerę nie chce mi się go wyręczać, a ten jeszcze wyraża zadowolenie że do niczego nie doszło ><
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Park Niedaleko centrum - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Park Niedaleko centrum   Park Niedaleko centrum - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Park Niedaleko centrum
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Centrum handlowe
» Park przed szkołą

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amoris RPG :: Eventy :: Event 1 :: Miasto-
Skocz do: